O nas

Group of Business People Reading Placard„Myślimy, potem tworzymy.”

 

Bremme Sp. z o.o. jest niezależną polską grupą specjalistów w dziedzinie systemów oświetlenia LED, zarówno specjalistycznego, technicznego jak i dekoracyjnego, zapewniającą kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości. Jest to oświetlenie pozwalające zaoszczędzić energię, jest trwałe i przyjazne dla środowiska. Brak szkodliwego promieniowania, brak efektu migotania oraz wysoka wydajność systemu optycznego, doskonałe chłodzenie i idealny system rozproszenia powoduje, że oświetlenie LED staje się opłacalnym ekonomicznie i „naturalnym” rozwiązaniem.

Oferujemy szeroki asortyment produktów własnych jak i sprawdzonych na światowym rynku produktów najwyższej jakości, które cieszą się uznaniem, posiadają ciekawe wzornictwo.

Bremme Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i rozwoju systemów oświetlenia LED. Posiadamy własnych projektantów, co umożliwia wdrażanie indywidualnych pomysłów.

Dążąc do filozofii „ludzi zorientowanych, rzetelnego zarządzania, czyniąc postępy w dziedzinie innowacji i harmonijnego rozwoju” zapewniamy najlepsze oświetlenie LED, konkurencyjne ceny i dobry serwis po sprzedaży, wszystko po to, aby maksymalizować korzyści dla naszych Klientów.